E-SHOP 

Již jsou vypsány nové termíny kurzů krasopísma i akvarelu na příští rok!

Signovaný tisk Baťa

Série posterů s ručně psanými citáty Tomáše Bati vznikla ze snahy projevit úctu k tomuto velikánovi, šířit jeho myšlenky a životní postoj. Grafika vychází z tvaru zamotaných tkaniček kreslených poslepu. Rozměr posteru je 50x70 cm, poster je signován a tištěn na kvalitním recyklovaném papíře. Tisky jsou součástí kolekce Baťa Sobě, která vznikla ve spolupráci Báry z Nikolajky a ekologického papírnictví Be Nice. Tomáš Baťa Největší československý podnikatel a první globalista - tak by se dal popsat Tomáš Baťa a už tím by se stal nepřekonatelným. Ale to není vše - Tomáš Ba'ta byl také tvůrcem velice propracovaného koučovacího a tréninkového programu, kterým významně předběhl dobu. Tomáš Baťa byl skutečný leader, který dokázal jedinečným způsobem inspirovat své okolí. Věříme, že tento autorský tisk se slovy Tomáše Bati Vás posune v životě dál a inspiruje k úžasným věcem.

2 499,00 Kč

Workshopy Kaligrafie základní

Zastavte se a vraťte se o pár let zpátky, kdy jsme se učili psát.  Píšete ještě vůbec ručně? Písmo, zejména to psací, rozvíjí kreativitu a myšlení. Když jsme byli malé děti, bylo pro nás psací písmo samozřejmostí, která už je v dnešních dobách vzácností. Krasopísmo má široké využití v praxi, základní dovednosti můžete rozvíjet dále na kurzech pro pokročilé, nebo se v nich zdokonalovat. Workshop trvá 3 hodiny a odnesete si dva brush peny, písanku s tréninkovými listy a předepsanými citáty, které si můžete obtahovat, a několik pečlivě vybraných papírů k procvičování. O dárkové poukazy si prosim pište do poznámek - v případě tištné verze prosim volte dopravu. Poukazy standardně zasilam elektronicky. Můžete uvést jméno obdarovaného.  Místa, data a čas konání dle vašeho výběru: 1. Neděle 21. 1. Dílna Ve Švu, U Nikolajky 10, Praha 5 od 16.00 do 19.00. 2. Středa 24. 1. Studio Be Nice, Javorová 1001, Hlubočinka u Prahy od 16.00 do 19.00 - parkujte prosím u restaurace Zas a Znova. 3. Sobota 23. 3. Futureum Ostrava, od 12.00 do 15.00, Vítkovice 3044.  

1 750,00 Kč

Workshopy akvarelu základní

Vždy jste se chtěli naučit malovat akvarelovými barvami, ale malování vodovkami vám na škole nikdy moc nešlo? Společně to vezmeme hezky od začátku a zboříme mýty, které máme od základky vryté pod kůží. Akvarel je technika, která vyžaduje mnoho specifických kroků, které vedou k mnohdy neočekávanému výsledku - a to je na něm pro mě to nejkouzelnější. Rozpíjení barev mnohdy sahá až za obzor naší představivosti a pozorování tohoto procesu má (alespoň na mě) velmi terapeutické účinky. Přijdťe si na vlastní kůži zažít, jaké to je, ponechat výsledek (alespoň částečně) náhodě. Kurz je vhodný také pro tvořivé duše, které si myslí, že nemají na malování talent. Odnesete si: akvarelové papíry a několik vytištěných listů s postupem, díky nimž si budete moct tvorbu kdykoli připomenout, mé cenné rady a několik svých vlastnoručně vytvořených akvarelů. O dárkové vouchery si můžete psát do poznámky. V případě volby tištěného voucheru volte, prosím, dopravu. Vouchery zasílám standardně e-mailem. Můžete připsat také jméno obdarovaného. Kurzy proběhnou v těchto termínech a na těchto místech dle vašeho výběru: 1. Neděle 25. 2., ateliér Ve Švu, U Nikolajky 10, od 16.00 do 19.30 2. Středa 28. 2., studio Be nice, Javorová 1001, Hlubočinka u Prahy, od 16.00 do 19.30. Parkujte prosím u nedaleké restaurace Zas a Znova. 3. Sobota 23. 3., Futureum Ostrava, Vítkovice 3044, od 16.00 do 19.30

1 790,00 Kč

POSTER Keep me dreamin'

Nech mě snít a snesu ti modré z nebe. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big.  Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách. Variantu prosím upřesněte v poznámce. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER Wake me up gently

Celý den je pak ve znamení toho, jak se probudíte. Nechte se probouzet něžně, bez spěchu a stresu. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách, variantu prosím upřesněte do poznámek. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER No Mondays

Nedávno jsem zrušila pondělky a žije se mi bez nich tak nějak líp. Odteď už je pondělí krásný den, kdy si dovolím vypnout, ale jsem zároveň nejkreativnější. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big.  Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách, variantu prosím upřesněte v poznámce. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER R.E.M.

Rapid Eye Movement - moment ve snu, kdy je mozek nejkreativnější. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. Formát 50x70 cm, Signováno.

2 550,00 Kč

Poster Walking on a dream

Výřez z nejnovější abstrakce, která je otvírákem nové kolekce. Abstrakce, která vás vezme do mých bláznivých snů. Rozměr: 50x70 cm Signováno

2 550,00 Kč

Země - originál na

Originál v rámu na akvarelovém papíře. Jeden z mých prvních návratů k akrylu. Rám je součástí. Rozměr rámu je 30x40 cm. 

3 350,00 Kč

Triptych nostalgie

Triptych nostalgie vznikl na jaře jako symbol tlusté čáry a nového větru v plachtách. Říká, že je zbytečné ohlížet se do minulosti. Mnohem efektivnější je žít přítomností a přirozeně formovat svou budoucnost.  Můžete mít pouze všechny tři ve velikosti A4 nebo A3.

Cena od 590,00 Kč

Poster Pod vlnami

Akvarelová abstrakce, která vznikla na břehu Jadranského moře. Malováno slanou vodou a tištěné na kvalitním vysokogramážním papíře.  

Cena od 590,00 Kč 890,00 Kč

Svatební přání Láska hory přenáší

Láska hory přenáší, heslo, které všichni dobře známe, heslo, které je dobré si připomínat zejména ve chvílích, kdy vše není tak růžové, jak se zdálo. Přání je uvnitř bez textu. Přání je ve formátu DL, dodávám jej včetně vínové obálky.

90,00 Kč

Poster Bouřlivá pokora

Postery, o které jste si dlouho psali, jsou tady! Výřezy z originálu s názvem Bouřlivá pokora, který visel ještě před pár měsíci v berlínské galerii už nyní mohou být i u vás v kuchyni v této zmenšené verzi. Bouřlivá pokora je jedna z nejdynamičtějších maleb, které jsem vytvořila. Pod kompozicí, kterou můžete vidět, je mnoho vrstev zákrut a hadů. Bez pokory to nejde, ale musí jí být tak akorát.  Formát všech variant je 50x70 cm. Varianty jsou za sebou seřazeny chronologicky. Předobjednávky uzavírám 20.11., dodání proběhne do konce listopadu.

2 550,00 Kč

    nabídka Báry z Nikolajky