E-SHOP 

Nový termin workshopu krasopisma 26.5. v Praze!

Signovaný tisk Baťa

Série posterů s ručně psanými citáty Tomáše Bati vznikla ze snahy projevit úctu k tomuto velikánovi, šířit jeho myšlenky a životní postoj. Grafika vychází z tvaru zamotaných tkaniček kreslených poslepu. Rozměr posteru je 50x70 cm, poster je signován a tištěn na kvalitním recyklovaném papíře. Tisky jsou součástí kolekce Baťa Sobě, která vznikla ve spolupráci Báry z Nikolajky a ekologického papírnictví Be Nice. Tomáš Baťa Největší československý podnikatel a první globalista - tak by se dal popsat Tomáš Baťa a už tím by se stal nepřekonatelným. Ale to není vše - Tomáš Ba'ta byl také tvůrcem velice propracovaného koučovacího a tréninkového programu, kterým významně předběhl dobu. Tomáš Baťa byl skutečný leader, který dokázal jedinečným způsobem inspirovat své okolí. Věříme, že tento autorský tisk se slovy Tomáše Bati Vás posune v životě dál a inspiruje k úžasným věcem.

2 499,00 Kč

Workshop Kaligrafie základní 26.5.

Zastavte se a vraťte se o pár let zpátky, kdy jsme se učili psát.  Píšete ještě vůbec ručně? Písmo, zejména to psací, rozvíjí kreativitu a myšlení. Když jsme byli malé děti, bylo pro nás psací písmo samozřejmostí, která už je v dnešních dobách vzácností. Krasopísmo má široké využití v praxi, základní dovednosti můžete rozvíjet dále na kurzech pro pokročilé, nebo se v nich zdokonalovat. Workshop trvá 3 hodiny a odnesete si dva brush peny, písanku s tréninkovými listy a předepsanými citáty, které si můžete obtahovat, a několik pečlivě vybraných papírů k procvičování. O dárkové poukazy si prosim pište do poznámek - v případě tištné verze prosim volte dopravu. Poukazy standardně zasilam elektronicky. Můžete uvést jméno obdarovaného.  Místa, data a čas konání dle vašeho výběru: 1. Neděle 26.5., Dílna Ve Švu, U Nikolajky 10, Praha 5 od 14.00 do 17.00.

1 750,00 Kč

Poster Cyklista/Cyklistka

Poster A3 pro všechny vášnivé bikery! Vyberte si z nabídky Cyklistu, cyklistku s drdolem nebo cyklistku s vlajícími vlasy. Rám neni součástí. Tištěno na kvalitním papíře. Signováno.     

890,00 Kč

Země - originál na

Originál v rámu na akvarelovém papíře. Jeden z mých prvních návratů k akrylu. Rám je součástí. Rozměr rámu je 30x40 cm. 

3 350,00 Kč

Triptych nostalgie

Triptych nostalgie vznikl na jaře jako symbol tlusté čáry a nového větru v plachtách. Říká, že je zbytečné ohlížet se do minulosti. Mnohem efektivnější je žít přítomností a přirozeně formovat svou budoucnost.  Můžete mít pouze všechny tři ve velikosti A4 nebo A3.

Cena od 590,00 Kč

Poster Pod vlnami

Akvarelová abstrakce, která vznikla na břehu Jadranského moře. Malováno slanou vodou a tištěné na kvalitním vysokogramážním papíře.  

Cena od 590,00 Kč 890,00 Kč

Svatební přání Láska hory přenáší

Láska hory přenáší, heslo, které všichni dobře známe, heslo, které je dobré si připomínat zejména ve chvílích, kdy vše není tak růžové, jak se zdálo. Přání je uvnitř bez textu. Přání je ve formátu DL, dodávám jej včetně vínové obálky.

90,00 Kč

Poster Bouřlivá pokora

Postery, o které jste si dlouho psali, jsou tady! Výřezy z originálu s názvem Bouřlivá pokora, který visel ještě před pár měsíci v berlínské galerii už nyní mohou být i u vás v kuchyni v této zmenšené verzi. Bouřlivá pokora je jedna z nejdynamičtějších maleb, které jsem vytvořila. Pod kompozicí, kterou můžete vidět, je mnoho vrstev zákrut a hadů. Bez pokory to nejde, ale musí jí být tak akorát.  Formát všech variant je 50x70 cm. Varianty jsou za sebou seřazeny chronologicky. Předobjednávky uzavírám 20.11., dodání proběhne do konce listopadu.

2 550,00 Kč

    nabídka Báry z Nikolajky