E-SHOP 

V době letních prázdnin mám letní provoz - balíčky odesílám až od 1.8. Děkuji za pochopení!

Nová vlna workshopů Není kaligrafie jako kaligrafie zaměřená na hledání svého osobitého stylu.
25.9. začínáme v Jihlavě!

Ručně psané jméno

Sháníte něco milého dětem do pokojíčku? Nebo hledáte dárek pro kamarádku k narození miminka? Nechte si napsat jméno děťátka!  Popište do poznámky svou představu nebo klidně napište "líbí se mi, jak je napsaný Vilém, ale chci ho v barvách Bernarda". Vyberte si formát, který vám bude vyhovovat, a je hotovo! Do poznámky prosím uveďte termín, do kdy byste si přáli mít plakátek u sebe - POZOR! V době letních prázdnin může doručení trvat 2-3 týdny. 

1 450,00 Kč

Poster Upside Down

Tři výřezy z abstraktní malby Upside Down z kolekce Rajská zahrada, které rozzáří váš interiér. Vyberte si variantu (vlevo, uprostřed a vpravo). Formát je 50X70 cm, signováno. Poster zasílám v tubusu a dodávám bez rámu.

2 550,00 Kč

Není kaligrafie jako kaligrafie v Jihlavě

Toužíte najít svuj styl v kaligrafii, ale neměli jste na to prozatim čas? Měli jste možnost využít jiné kaligrafické nástroje nez Brush pen? Naučím vás, jak podniknout první kroky k hledání vlastního osobitého stylu. Vydejte se na cestu, na jejímž konci možná najdete způsob psaní, které vám přesně sedí a odráží vaši osobnost. Cílem tohoto kurzu není ovládat perfektně všechny kaligrafické metody a pravidla. Pokusím se každého z vás vytáhnout zpusob, kterým dokážete definovat sami sebe skrze písmo. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Datum a místo konaní: Středa 25.9. od 16.00 do 19.00 hod., Tvůj rozlet, Joštova 22/27, Jihlava 

1 750,00 Kč

Signovaný tisk Baťa

Série posterů s ručně psanými citáty Tomáše Bati vznikla ze snahy projevit úctu k tomuto velikánovi, šířit jeho myšlenky a životní postoj. Grafika vychází z tvaru zamotaných tkaniček kreslených poslepu. Rozměr posteru je 50x70 cm, poster je signován a tištěn na kvalitním recyklovaném papíře. Tisky jsou součástí kolekce Baťa Sobě, která vznikla ve spolupráci Báry z Nikolajky a ekologického papírnictví Be Nice. Tomáš Baťa Největší československý podnikatel a první globalista - tak by se dal popsat Tomáš Baťa a už tím by se stal nepřekonatelným. Ale to není vše - Tomáš Ba'ta byl také tvůrcem velice propracovaného koučovacího a tréninkového programu, kterým významně předběhl dobu. Tomáš Baťa byl skutečný leader, který dokázal jedinečným způsobem inspirovat své okolí. Věříme, že tento autorský tisk se slovy Tomáše Bati Vás posune v životě dál a inspiruje k úžasným věcem.

2 499,00 Kč

Workshop Kaligrafie základní 26.5.

Zastavte se a vraťte se o pár let zpátky, kdy jsme se učili psát.  Píšete ještě vůbec ručně? Písmo, zejména to psací, rozvíjí kreativitu a myšlení. Když jsme byli malé děti, bylo pro nás psací písmo samozřejmostí, která už je v dnešních dobách vzácností. Krasopísmo má široké využití v praxi, základní dovednosti můžete rozvíjet dále na kurzech pro pokročilé, nebo se v nich zdokonalovat. Workshop trvá 3 hodiny a odnesete si dva brush peny, písanku s tréninkovými listy a předepsanými citáty, které si můžete obtahovat, a několik pečlivě vybraných papírů k procvičování. O dárkové poukazy si prosim pište do poznámek - v případě tištné verze prosim volte dopravu. Poukazy standardně zasilam elektronicky. Můžete uvést jméno obdarovaného.  Místa, data a čas konání dle vašeho výběru: 1. Neděle 26.5., Dílna Ve Švu, U Nikolajky 10, Praha 5 od 14.00 do 17.00.

1 750,00 Kč

Poster Cyklista/Cyklistka

Poster A3 pro všechny vášnivé bikery! Vyberte si z nabídky Cyklistu, cyklistku s drdolem nebo cyklistku s vlajícími vlasy. Rám neni součástí. Tištěno na kvalitním papíře. Signováno.     

890,00 Kč

Země - originál na

Originál v rámu na akvarelovém papíře. Jeden z mých prvních návratů k akrylu. Rám je součástí. Rozměr rámu je 30x40 cm. 

3 350,00 Kč

Triptych nostalgie

Triptych nostalgie vznikl na jaře jako symbol tlusté čáry a nového větru v plachtách. Říká, že je zbytečné ohlížet se do minulosti. Mnohem efektivnější je žít přítomností a přirozeně formovat svou budoucnost.  Můžete mít pouze všechny tři ve velikosti A4 nebo A3.

Cena od 590,00 Kč

Poster Pod vlnami

Akvarelová abstrakce, která vznikla na břehu Jadranského moře. Malováno slanou vodou a tištěné na kvalitním vysokogramážním papíře.  

Cena od 590,00 Kč 890,00 Kč

Svatební přání Láska hory přenáší

Láska hory přenáší, heslo, které všichni dobře známe, heslo, které je dobré si připomínat zejména ve chvílích, kdy vše není tak růžové, jak se zdálo. Přání je uvnitř bez textu. Přání je ve formátu DL, dodávám jej včetně vínové obálky.

90,00 Kč

Poster Bouřlivá pokora

Postery, o které jste si dlouho psali, jsou tady! Výřezy z originálu s názvem Bouřlivá pokora, který visel ještě před pár měsíci v berlínské galerii už nyní mohou být i u vás v kuchyni v této zmenšené verzi. Bouřlivá pokora je jedna z nejdynamičtějších maleb, které jsem vytvořila. Pod kompozicí, kterou můžete vidět, je mnoho vrstev zákrut a hadů. Bez pokory to nejde, ale musí jí být tak akorát.  Formát všech variant je 50x70 cm. Varianty jsou za sebou seřazeny chronologicky. Předobjednávky uzavírám 20.11., dodání proběhne do konce listopadu.

2 550,00 Kč

    nabídka Báry z Nikolajky