E-SHOP 

Vypsala jsem nový termín akvarelu v Jihlavě 15.9.!

Upcycled bloky abstract

Míjí kolekce tečkovaných bloků vhodných k procvičování kaligrafie, k záznamu vašich myšlenek nebo přání. Každý kus je originál, vyberte si z následujících variant.  

490,00 Kč

POSTER Keep me dreamin'

Nech mě snít a snesu ti modré z nebe. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách. Variantu prosím upřesněte v poznámce. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER Wake me up gently

Celý den je pak ve znamení toho, jak se probudíte. Nechte se probouzet něžně, bez spěchu a stresu. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách, variantu prosím upřesněte do poznámek. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER No Mondays

Nedávno jsem zrušila pondělky a žije se mi bez nich tak nějak líp. Odteď už je pondělí krásný den, kdy si dovolím vypnout, ale jsem zároveň nejkreativnější. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách, variantu prosím upřesněte v poznámce. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER R.E.M.

Rapid Eye Movement - moment ve snu, kdy je mozek nejkreativnější. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách (upřesněte prosím do poznámky). Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER Sleep on it

Když nemůžeš, tak se na to vyspi! Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER Life in a dream

Jak by vypadal váš život ve snu? Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm

2 550,00 Kč

Poster Walking on a dream

Výřez z nejnovější abstrakce, která je otvírákem nové kolekce. Abstrakce, která vás vezme do mých bláznivých snů. Rozměr: 50x70 cm Signováno

2 550,00 Kč

Země - originál na

Originál v rámu na akvarelovém papíře. Jeden z mých prvních návratů k akrylu. Rám je součástí. Rozměr rámu je 30x40 cm. 

3 350,00 Kč

Workshop AKVARELU JIHLAVA 15.9.

Vždy jste se chtěli naučit malovat akvarelovými barvami, ale malování vodovkami vám na škole nikdy moc nešlo? Společně to vezmeme hezky od začátku a zboříme mýty, které máme od základky vryté pod kůží. Akvarel je technika, která vyžaduje mnoho specifických kroků, které vedou k mnohdy neočekávanému výsledku - a to je na něm pro mě to nejkouzelnější. Rozpíjení barev mnohdy sahá až za obzor naší představivosti a pozorování tohoto procesu má (alespoň na mě) velmi terapeutické účinky. Přijdťe si na vlastní kůži zažít, jaké to je, ponechat výsledek (alespoň částečně) náhodě. Kurz je vhodný také pro tvořivé duše, které si myslí, že nemají na malování talent. Odnesete si: akvarelové papíry a několik vytištěných listů s postupem, díky nimž si budete moct tvorbu kdykoli připomenout, mé cenné rady a několik svých vlastnoručně vytvořených akvarelů. Kurz proběhne v prostoru Tvůj rozlet Jihlava  v pátek 15.9. od 16.00 do 20.00, Bezručova 1596/2, 586 01.  

1 690,00 Kč

Workshop krasopísma HLUBOČINKA u Prahy 21.6.2023

Píšete ještě vůbec ručně? Během ručního psaní dochází v mozku k tvůrčím procesům, o které se psaním na počítači okrádáme. Kurz je zaměřen na motivaci k tvůrčí činnosti, konkrétně ke krasopsaní, které vnímáme čím dál tím více jako užitečné v praxi. Společně se na chvíli zastavíme a budeme se soustředit jen na tahy brush penu. Kurz je určen pro začátečníky - pro všechny, kdo mají chuť psát. Schopnost naučit se krasopísmo má opravdu každý. Odnesete si Krasopraxi nadoma s abecedou a texty, dva štětcové fixy (brush peny), papíry k procvičování a čistou hlavu :-). Workshop proběhne v prostorách Be Nice ve středu 21.6. na adrese J avorová 1001, Hlubočinka 251 68  od 16:00 do 19:00. Parkovat můžete nedaleko na parkovišti restaurace Zas a Znova. 

1 590,00 Kč

Pavel for Prezident

Pro všechny, kteří chtějí podpořit Pavla. Grafiku si můžeš stáhnout na tomhle odkazu:  https://we.tl/t-AXlo26MgLW   Jakmile se budeš pyšnit Pavlovým portrétem  na triku, na zdi, budeš po městě vylepovat samolepky, nezapomeň mě označit na sociálních sítích. 

0,00 Kč

Workshop akvarelu pro začátečníky

Vždy jste se chtěli naučit malovat akvarelovými barvami, ale malování vodovkami vám na škole nikdy moc nešlo? Společně to vezmeme hezky od začátku a zboříme mýty, které máme od základky vryté pod kůží. Akvarel je technika, která vyžaduje mnoho specifických kroků, které vedou k mnohdy neočekávanému výsledku - a to je na něm pro mě to nejkouzelnější. Rozpíjení barev mnohdy sahá až za obzor naší představivosti a pozorování tohoto procesu má (alespoň na mě) velmi terapeutické účinky. Přijdťe si na vlastní kůži zažít, jaké to je, ponechat výsledek (alespoň částečně) náhodě. Kurz je vhodný také pro tvořivé duše, které si myslí, že nemají na malování talent. Odnesete si: akvarelové papíry a několik vytištěných listů s postupem, díky nimž si budete moct tvorbu kdykoli připomenout, mé cenné rady a několik svých vlastnoručně vytvořených akvarelů. POZOR! Kurz 19.3. se přesouvá na dopolední čas od 9.00 do 13.00.  Uvidíme se v ateliéru Ve Švu, U Nikolajky 10 na Praze 5. O dárkové vouchery nebo e-vouchery mi pište, prosím, do poznámky. Vouchery nejsou automaticky součástí.

1 690,00 Kč

Workshop krasopísma základní PRAHA

Zastavte se a vraťte se o pár let zpátky, kdy jsme se učili psát.  Píšete ještě vůbec ručně? Písmo, zejména to psací, rozvíjí kreativitu a myšlení. Když jsme byli malé děti, bylo pro nás psací písmo samozřejmostí, která už je v dnešních dobách vzácností. Krasopísmo má široké využití v praxi, základní dovednosti můžete rozvíjet dále na kurzech pro pokročilé, nebo se v nich zdokonalovat. Workshop trvá 3 hodiny a odnesete si dva brush peny, písanku s tréninkovými listy a předepsanými citáty, které si můžete obtahovat, a několik pečlivě vybraných papírů k procvičování. Místo, datum a čas konání: Dílna Ve Švu, U Nikolajky 10, Praha 5. Kurz se bude konat vždy ve vypsané neděle od 15.30 do 18.30 hod.

1 590,00 Kč

Workshop akvarelu pro pokročilé

Absolvovali jste základní kurz akvarelu, nebo už jste se s ním seznámili a chtěli byste své dovednosti posunout?  Na workshopu pro pokročilé si ukážeme vrstvení, stínování a práci se strukturami a detaily, a to konkrétně na květu pivoňky. Akvarel je technika, která vyžaduje mnoho specifických kroků, které vedou k mnohdy neočekávanému výsledku - a to je na něm pro mě to nejkouzelnější. Rozpíjení barev mnohdy sahá až za obzor naší představivosti a pozorování tohoto procesu  má (alespoň na mě) velmi terapeutické účinky. Sejdeme se v ateliéru Ve Švu U Nikolajky 10 na Praze 5 ve vypsaném termínu od 15.30 do 19.30

1 690,00 Kč

Diář recyklující 2023

Recyklovaný diář na rok 2023, který vznikl ve spolupráci s Gábi z www.mocer.cz  a Mirkou z www.benice-shop.cz Vytvořily jsme tak unikátní kousek, kterému jsem dodala něžnou podobu na deskách, Gábi osvědčené formátování, které potěší jak podnikající maminky, tak každou ženu, která má ráda organizaci a plánování, a Mirka přenesla naše návrhy na krásné ekologické papíry. Formát diáře je o něco větší než A5. Pomocí gumičky je možné diář zafixovat a postavit na stůl. Dostanete jej ode mě zabalený rovnou v dárkové krabičce. Diář obsahuje (text je použit ze stránek Mocer: jeden diář, který můžete mít opravdu na všechno datovaný - obsahuje: svátky, významné dny, fáze měsíce, znamení horoskopu, východy a západy slunce 14 měsíců (včetně prosince 2022 a ročního přehledu 2024) rozdělených na část "vnitřní" (v horní části) s půlkruhovým zobrazením a prostorem na sledování fází ženského cyklu a dalších cyklů (fáze měsíce) nebo čehokoli jiného (zda jsem se ten den věnovala svému projektu - například cvičila, atd.) a část "vnější" (v dolní - viditelné části) s klasickým měsíčním přehledem 54 týdnů - týdenní kalendárium (na výšku), které obsahuje všechna důležitá data: jména, státní svátky, originální ikonky upozorňující na důležité dny (například Den matek), přehled současného a následujícího měsíce, fáze měsíce (čas úplňků a novolunní), čas východu a západu slunce (pro průměrný střed České republiky) a prostor pro časové rozplánování dne; horní část pro zapisování cílů týdne, ale i deníku vděčnosti nebo osobních zážitků; jednotlivé měsíce jsou odlišené graficky zboku zavřeného diáře list čtvero ročních období, který zobrazuje a popisuje proměnlivost a cykličnost biorytmů + 4 konkrétní listy - jaro, léto, podzim, zima spoustu dalších praktických listů (přehledné roční kalendárium 2023 a 2024; feng-shui tabulka snů a přání; prostor pro hlavní projekt roku; mapy světa včetně časových pásem, mapy ČR; přehled svátků vybraných států Evropy; přehledná organizace školního roku (včetně rozpisu jarních prázdnin); 3x list pro děti s rozvrhy hodin (možno využít pro rozvrh cvičebního studia, fitness, atd.); stručný popis fází menstruačního cyklu, přehledný menstruační kalendář a list na hledání zákonitostí cyklu (opět lze využít jakkoli jinak); 2 listy na evidování výdajů; kontakty; poznámky 13 motivačních citátů a další inspirace, které můžete využít v průběhu roku

400,00 Kč 550,00 Kč

Kreativní rodinný kalendář 2023

Praktický rodinný kalendář, který obsahuje rodinný plánovač na každý měsíc, tvůrčí stránku pro každé roční období, několik barevných, ale i černobílých ilustrací z mé dílny k vybarvení a dvě sady samolepek, které naleznete v praktické kapse na poslední straně.  Kalendář je dárkově zabalen v krabičce. Tento kalendář vznikl z láskyplné spolupráce českých papírenských značek Be Nice - www.benice-shop.cz  a Mocer www.mocer.cz  

400,00 Kč 555,00 Kč

Vichřice

Dynamická abstrakce pro všechny, kteří stejně jako já nedokáží sedět na místě. originál je momentálně v zastoupení berlínské galeri Azur. https://www.artsy.net/artwork/barbora-sika-whirlwind dostupná ve třech variantách ve formátech 50x70 cm. Tištěno na kvalitním kartonu.

Cena od 2 550,00 Kč

Triptych nostalgie

Triptych nostalgie vznikl na jaře jako symbol tlusté čáry a nového větru v plachtách. Říká, že je zbytečné ohlížet se do minulosti. Mnohem efektivnější je žít přítomností a přirozeně formovat svou budoucnost.  Můžete mít pouze všechny tři ve velikosti A4 nebo A3.

Cena od 590,00 Kč

Poster Pod vlnami

Akvarelová abstrakce, která vznikla na břehu Jadranského moře. Malováno slanou vodou a tištěné na kvalitním vysokogramážním papíře.  

Cena od 590,00 Kč 890,00 Kč

Postery VYMETENO

Originální limitovaná edice posterů, které vznikly z kopie originálního obrazu se stejnojmenným názvem z kolekce Nitrozpyt.  Výřezy obrazu jsou vytvořeny tak, aby fungovaly jak jednotlivě, tak dohromady jako triptych. Mají navozovat příjemnou atmosféru. Budou vás nabádat k tomu, abyste si užívali přítomný okamžik a měli v hlavě jako vymeteno. Lze zakoupit jednotlivě nebo v sadě.

Cena od 790,00 Kč

Poster Bouřlivá pokora

Postery, o které jste si dlouho psali, jsou tady! Výřezy z originálu s názvem Bouřlivá pokora, který visel ještě před pár měsíci v berlínské galerii už nyní mohou být i u vás v kuchyni v této zmenšené verzi. Bouřlivá pokora je jedna z nejdynamičtějších maleb, které jsem vytvořila. Pod kompozicí, kterou můžete vidět, je mnoho vrstev zákrut a hadů. Bez pokory to nejde, ale musí jí být tak akorát.  Formát všech variant je 50x70 cm. Varianty jsou za sebou seřazeny chronologicky. Předobjednávky uzavírám 20.11., dodání proběhne do konce listopadu.

2 550,00 Kč

    nabídka Báry z Nikolajky