E-SHOP 

Vypsala jsem nový termín akvarelu v Jihlavě 15.9.!

POSTER Wake me up gently

Celý den je pak ve znamení toho, jak se probudíte. Nechte se probouzet něžně, bez spěchu a stresu. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách, variantu prosím upřesněte do poznámek. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER No Mondays

Nedávno jsem zrušila pondělky a žije se mi bez nich tak nějak líp. Odteď už je pondělí krásný den, kdy si dovolím vypnout, ale jsem zároveň nejkreativnější. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách, variantu prosím upřesněte v poznámce. Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER R.E.M.

Rapid Eye Movement - moment ve snu, kdy je mozek nejkreativnější. Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm, k dispozici ve dvou variantách (upřesněte prosím do poznámky). Signováno.

2 550,00 Kč

POSTER Life in a dream

Jak by vypadal váš život ve snu? Výřez z obrazu z nové kolekce Sleep well & Dream big. která je k vidění v ostravské galerii Futureum. Více info o výstavě na www.futureum.cz K dodání po Velikonocích. Formát 50x70 cm

2 550,00 Kč

Poster Walking on a dream

Výřez z nejnovější abstrakce, která je otvírákem nové kolekce. Abstrakce, která vás vezme do mých bláznivých snů. Rozměr: 50x70 cm Signováno

2 550,00 Kč

Poster Bouřlivá pokora

Postery, o které jste si dlouho psali, jsou tady! Výřezy z originálu s názvem Bouřlivá pokora, který visel ještě před pár měsíci v berlínské galerii už nyní mohou být i u vás v kuchyni v této zmenšené verzi. Bouřlivá pokora je jedna z nejdynamičtějších maleb, které jsem vytvořila. Pod kompozicí, kterou můžete vidět, je mnoho vrstev zákrut a hadů. Bez pokory to nejde, ale musí jí být tak akorát.  Formát všech variant je 50x70 cm. Varianty jsou za sebou seřazeny chronologicky. Předobjednávky uzavírám 20.11., dodání proběhne do konce listopadu.

2 550,00 Kč

Triptych nostalgie

Triptych nostalgie vznikl na jaře jako symbol tlusté čáry a nového větru v plachtách. Říká, že je zbytečné ohlížet se do minulosti. Mnohem efektivnější je žít přítomností a přirozeně formovat svou budoucnost.  Můžete mít pouze všechny tři ve velikosti A4 nebo A3.

Cena od 590,00 Kč

Postery VYMETENO

Originální limitovaná edice posterů, které vznikly z kopie originálního obrazu se stejnojmenným názvem z kolekce Nitrozpyt.  Výřezy obrazu jsou vytvořeny tak, aby fungovaly jak jednotlivě, tak dohromady jako triptych. Mají navozovat příjemnou atmosféru. Budou vás nabádat k tomu, abyste si užívali přítomný okamžik a měli v hlavě jako vymeteno. Lze zakoupit jednotlivě nebo v sadě.

Cena od 790,00 Kč

    nabídka Báry z Nikolajky